Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis úvodních zápasů I.B třídy, skupiny "B" Olomouckého kraje, sezóny 2019/2020!

Olomoucký kraj › 2019 A3B - Lion sport 1.B.třída skupina B

Rozpis a výsledky

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Dub nad Moravou - SK Loštice 1923
 
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Sokol Leština - TJ Smržice
 
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Moravský Beroun - FK ŠTERNBERK "B"
 
Sobota 3. 8. 2019 17:00
Haná Prostějov FK Velká Bystřice
 
Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sokol Velký Týnec - Sokol Doloplazy
 
Neděle 4. 8. 2019 17:00
Sportovní klub Slatinice - Sokol Kožušany
 
Neděle 4. 8. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - Fotbalový club Hněvotín
 

2. kolo

Sobota 10. 8. 2019 17:00
Fotbalový club Hněvotín - Sokol Kožušany
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
TJ Smržice - Sportovní klub Slatinice
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
SK Loštice 1923 - Sokol Leština
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Doloplazy - Sokol Dub nad Moravou
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - Sokol Velký Týnec
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - Haná Prostějov
 
Neděle 11. 8. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - Moravský Beroun
 

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - Fotbalový club Hněvotín
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Haná Prostějov Jesenec-Dzbel
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Dub nad Moravou - FK Velká Bystřice
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Leština - Sokol Doloplazy
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sportovní klub Slatinice - SK Loštice 1923
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Kožušany - TJ Smržice
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec - FK ŠTERNBERK "B"
 

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Fotbalový club Hněvotín - TJ Smržice
 
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - Haná Prostějov
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Doloplazy - Sportovní klub Slatinice
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Velká Bystřice - Sokol Leština
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Dub nad Moravou
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Velký Týnec
 

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Dub nad Moravou - Jesenec-Dzbel
 
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Leština - FK ŠTERNBERK "B"
 
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Haná Prostějov Fotbalový club Hněvotín
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - Moravský Beroun
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sportovní klub Slatinice - FK Velká Bystřice
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Kožušany - Sokol Doloplazy
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
TJ Smržice - SK Loštice 1923
 

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Fotbalový club Hněvotín - SK Loštice 1923
 
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Moravský Beroun - Sokol Dub nad Moravou
 
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Haná Prostějov Sokol Velký Týnec
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Doloplazy - TJ Smržice
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Velká Bystřice - Sokol Kožušany
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sportovní klub Slatinice
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
Jesenec-Dzbel - Sokol Leština
 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 1208
Měsíc: 817
Den: 24