Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů, podzim 2019/2020!

1. kolo

Sobota 3. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Damek Jakub, Přenosil Jan. 

Sobota 3. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Vachutka Dušan - Dömisch Michal, Protivánek Zdeněk. 

Neděle 4. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Horák Jiří - Kryl Stanislav, Spurný Dominik. Delegát: Oulehla Miloslav. 

Neděle 4. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Dokoupil Petr, Bašný Petr. 

Neděle 4. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Kaňok Martin - Perutka Jiří, Borůvka Pavel. 

Neděle 4. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Brázdil Petr, Halenka Martin. Delegát: Kubíček Radek. 

Neděle 4. 8. 2019 17:00

Rozhodčí: Hruboš Nikola - Sedláček Libor, Čtvrtlík Jakub. Delegát: Seidl Radek. 

2. kolo

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FC Hněvotín - Sokol Kožušany

Rozhodčí: Halenka Martin - Valouch Jiří, Přenosil Jan. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
TJ Smržice - SK Slatinice

Rozhodčí: Doležal David - Rosskohl Ladislav, Smékal Jan. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
SK Loštice 1923 - Sokol Leština

Rozhodčí: Horák Jiří - Kryl Stanislav, Čampišová Natálie. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Sokol Doloplazy - Sokol Dub

Rozhodčí: Winkler Tomáš - Zemánek Pavel, Votava Matěj. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK Velká Bystřice - Sokol Velký Týnec

Rozhodčí: Pytlíček Dušan - Majer Pavel, Bašný Petr. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
FK ŠTERNBERK "B" - Haná Prostějov

Rozhodčí: Valouch Jiří - Kundrát Ladislav, Halenka Martin. 

Neděle 11. 8. 2019 17:00
Jesenec-Dzbel - Moravský Beroun

Rozhodčí: Zbožínek Lukáš - Novák Jaromír. 

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - FC Hněvotín
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Haná Prostějov Jesenec-Dzbel
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Dub FK Velká Bystřice
 
Sobota 17. 8. 2019 16:30
Sokol Leština - Sokol Doloplazy
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
SK Slatinice - SK Loštice 1923
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Kožušany - TJ Smržice
 
Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Velký Týnec - FK ŠTERNBERK "B"
 

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FC Hněvotín - TJ Smržice
 
Sobota 24. 8. 2019 16:30
Moravský Beroun - Haná Prostějov
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
SK Loštice 1923 - Sokol Kožušany
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Sokol Doloplazy - SK Slatinice
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Velká Bystřice - Sokol Leština
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Dub
 
Neděle 25. 8. 2019 16:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Velký Týnec
 

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
Haná Prostějov FC Hněvotín
 
Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Smržice - SK Loštice 1923
 
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Dub Jesenec-Dzbel
 
Sobota 31. 8. 2019 16:00
Sokol Leština - FK ŠTERNBERK "B"
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
SK Slatinice - FK Velká Bystřice
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Kožušany - Sokol Doloplazy
 
Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - Moravský Beroun
 

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Jesenec-Dzbel - Sokol Leština
 
Sobota 7. 9. 2019 16:00
FC Hněvotín - SK Loštice 1923
 
Sobota 7. 9. 2019 16:00
Haná Prostějov Sokol Velký Týnec
 
Neděle 8. 9. 2019 10:15
Sokol Doloplazy - TJ Smržice
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Velká Bystřice - Sokol Kožušany
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK ŠTERNBERK "B" - SK Slatinice
 
Neděle 8. 9. 2019 16:00
Moravský Beroun - Sokol Dub
 

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Dub Haná Prostějov
 
Sobota 14. 9. 2019 16:00
Sokol Leština - Moravský Beroun
 
Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Smržice - FK Velká Bystřice
 
Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Loštice 1923 - Sokol Doloplazy
 
Neděle 15. 9. 2019 16:00
SK Slatinice - Jesenec-Dzbel
 
Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Kožušany - FK ŠTERNBERK "B"
 
Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Velký Týnec - FC Hněvotín
 

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FC Hněvotín - Sokol Doloplazy
 
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Moravský Beroun - SK Slatinice
 
Sobota 21. 9. 2019 15:30
Haná Prostějov Sokol Leština
 
Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Velký Týnec - Sokol Dub
 
Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Velká Bystřice - SK Loštice 1923
 
Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK ŠTERNBERK "B" - TJ Smržice
 
Neděle 22. 9. 2019 15:30
Jesenec-Dzbel - Sokol Kožušany
 

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Dub FC Hněvotín
 
Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Leština - Sokol Velký Týnec
 
Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Smržice - Jesenec-Dzbel
 
Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Loštice 1923 - FK ŠTERNBERK "B"
 
Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Doloplazy - FK Velká Bystřice
 
Neděle 29. 9. 2019 15:30
SK Slatinice - Haná Prostějov
 
Neděle 29. 9. 2019 15:30
Sokol Kožušany - Moravský Beroun
 

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FC Hněvotín - FK Velká Bystřice
 
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Moravský Beroun - TJ Smržice
 
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Haná Prostějov Sokol Kožušany
 
Sobota 5. 10. 2019 15:00
Sokol Dub Sokol Leština
 
Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Velký Týnec - SK Slatinice
 
Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK ŠTERNBERK "B" - Sokol Doloplazy
 
Neděle 6. 10. 2019 15:00
Jesenec-Dzbel - SK Loštice 1923
 

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Leština - FC Hněvotín
 
Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Doloplazy - Jesenec-Dzbel
 
Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Smržice - Haná Prostějov
 
Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Loštice 1923 - Moravský Beroun
 
Neděle 13. 10. 2019 15:00
FK Velká Bystřice - FK ŠTERNBERK "B"
 
Neděle 13. 10. 2019 15:00
SK Slatinice - Sokol Dub
 
Neděle 13. 10. 2019 15:00
Sokol Kožušany - Sokol Velký Týnec
 

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FC Hněvotín - FK ŠTERNBERK "B"
 
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Moravský Beroun - Sokol Doloplazy
 
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Dub Sokol Kožušany
 
Sobota 19. 10. 2019 14:30
Sokol Leština - SK Slatinice
 
Neděle 20. 10. 2019 10:15
Haná Prostějov SK Loštice 1923
 
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Velký Týnec - TJ Smržice
 
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Jesenec-Dzbel - FK Velká Bystřice
 

 

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 1207
Měsíc: 816
Den: 24