Lion sport I.B.třída skupina B
Kožušany , 120 diváků | Rozhodčí: Valouch Jiří, Salva Aleš, Peřina Petr
Tělovýchovná jednota Sokol Kožušany : Haná Prostějov z.s.
1:4 (1:2)
STŘELCI: 43. Řehák Tomáš (pen.) - 10. Čermák Michal, 13. Gábor Patrik, 71. Typner Jan, 74. Čermák Michal
Místy v exhibici Hané se dnes změnilo utkání 3.kola I.B třídy Olomouckého kraje. Už od začátku utkání Haná jasně soupeře přehrávala a již v 13.minutě vedla o dvě branky! Pak se hráči Hané předháněli v zahazování jasných gólových šancí kdy internacionál David Rozehnal ve středu obrany domácích nevěděl kam dřív skočit. V konci prvního poločasu Haná zvolnila a po zbytečném faulu se kopala proti Hané penalta a domácí v konci první půle tak snížili.
Do druhého poločasu Kožušany nastoupili aktivněji, to však trvalo pouze do 71.minuty než Haná opět zvýšila svůj náskok již na 1 : 3. V závěru pak krásnou hlavou do šibenice bývalého ligového gólmana Blahy pečetil dnešní výsledek a dal svůj druhý gól Michal Čermák!