Rozhodčí: Salva Aleš, Protivánek Zdeněk, Horák Jiří
TJ Sokol Mostkovice, z. s. - Haná Prostějov
0:4 (0:1)
STŘELCI: 41. Typner Jan, 52. Typner Jan, 75. Krupička Miloš, 79. Novák Jiří
V 10.kole 1.B tř. sk.B olomouckého KFS zavítali Hanáci na regionální derby do nedalekých Mostkovic. Velkým soupeřem všech hráčů byl silný vítr a „betonový“ trávník. Přesto to byli hosté, kteří se v 41.minutě ujali vedení, když trestný kop Typnera zaletěl i s pomocí větru ke vzdálenější tyči Zapletalovy branky.- 0:1 ! Ve druhém poločase Hanáci vyčkávali co domácí tým vymyslí. Ti se dostávali pouze k pokutovému území. V 52.minutě nacentroval hostující Hladký do vápna, Typner obešel obránce a podél váhajícího gólmana střelou k tyči zvýšil na -0:2. Domácí se snažili o změnu skóre, ale Hanáci byli proti. V 75.minutě se probil po křídle hostující Gábor, jeho střelu gólman Zapletal vyrazil před Krupičku, který pohotově zvýšil na 0:3 ! Deset minut před koncem zápasu zahrozili Hanáci opět. Rychlonohý Gábor dal míč pod sebe Krupičkovi, jehož střelu obrana domácích zablokovala, ale odražený míč se dostal před Jiřího Nováka a ten nekompromisně uzavřel na 0:4 !!
V příštím kole nastoupí Hanáci doma v sobotu 9.října s Velkým Týncem a Mostkovice zajíždí na derby do Smržic.