V zápase o podzimní prvenství byli šťastnější domácí.

Branky : 44.Dostál, 54.Šemro – 13.Gábor       Rozhodčí : Novák - Vláčil,Petr

ŽK : Kostorek, Garzina – Krupička, Čermák   Diváků : 94

Sestavy. SK Slatinice : Kubíček – Kryl, Krajčovič, Škobrtal, Ryšavý(79.Kurfürst) - Šemro, Vychodil, Banovec(83.Svozil), Valsa – Kostorek(63.Garzina), Dostál (83.Muchka)    Trenér : Přemysl Bílek

Haná Prostějov : Marák – Ondráček, Čermák, Macourek, Martin Kolář(45.Bartoš) – Typner, Krupička, Mazouch, Cibulec – Zatloukal(87.Zbožínek), Gábor     Zastupující trenér : Zdeněk Kaprál

V posledním odloženém zápase podzimu 1.B tř.sk.B Olomouckého KFS se utkali Hanáci na „horké půdě“ vedoucích Slatinic. Od prvního písknutí hlavního arbitra se hrálo nahoru dolů a útoky se střídaly na obou stranách. Hanáci zahrozili ve 13.minutě, když po skvělé nahrávce se nadvakráte uvolnil od obránců Gábor a střelou podél brankáře otevřel skóre zápasu – 0:1 ! Domácí odpověděli o deset minut později, když Vychodil ostrou střelou vyzkoušel pozornost brankáře Maráka. Před odchodem do kabin se domácím podařilo Dostálem vyrovnat – 1:1. I ve druhé půli se snažili domácí strhnout vítězství na svou stranu. Obě mužstva měla několik šancí, ale nerozhodný výsledek vydržel pouze 10 minut. Domácí se prosadili ve vápně Hanáků a Šemro je poslal do vedení 2:1 !! Hanáci byli blízko vyrovnání v 80.minutě, když Cibulec za vápnem vypálil prudkou ránu z voleje, ale brankář Kubíček odvážnou robinzonádou vyrazil míč mířící do šibenice na roh !?  A tak Hanáci po podzimní části obsadili pěkné druhé místo za vedoucími Slatinicemi s 28 body a skóre 39:20. Podzimním králem střelců je útočník Hané Prostějov Patrik Gábor s 18 brankami na svém kontě.

Haná je věčná ! Haná je nesmrtelná !

Hodnocení zápasu zastupujícím trenérem Hané Prostějov Zdeňkem Kaprálem : „ V  dnešním zápase bylo vidět, že se spolu utkaly tabulkově dvě nejlepší mužstva. Naše oslabené mužstvo, vlivem zranění z minulého zápasu, podalo velmi dobrý kolektivní výkon, který zhodnotil ve 13.minutě brankou Gábor. Laciným gólem do šatny Slatinice vyrovnaly a na začátku druhého poločasu po našem nedůrazu vstřelily vítězný gól. Několik šancí ke vstřelení gólu bylo na obou stranách, zejména Cibulcovu střelu do šibenice vytáhl gólman robinzonádou na roh“.